Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Ginekolog Wroclaw

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Speakout 2Ed Starter

Podręczniki są wszędzie oraz nie da się tego nie zauważyć. ...